Bazénová chémia

Bazénová chémia

Kompletná súprava bazénovej chémie na údržbu vody vo Vašom bazéne. Šetrná k životnému prostrediu.

 
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Bežná cena: 37,99 €
Naša cena: 27,99 / ks (s DPH)
Teraz ušetríte: 10,00 €
 
+ -
ks
Návrat

Bazénová chémia

Na bazénovú vodu pôsobí celý rad faktorov, ktoré menia jej kvalitu. Vodu znečisťujú mikroorganizmy zo vzduchu, ďalšie do bazéna zanesú kúpajúce sa osoby. Tieto mikroorganizmy sa množia a vytvárajú rôzne kultúry a riasy. S narastajúcou teplotou vody sa kvalita zhoršuje a voda dostáva nazelenalú farbu. Vzduchom a dažďoěm je do vody zanášaný prach, lístie a ďalšie nečistoty a to spôsobuje zakalenie vody. Aby sme uvedeným javom zabránili, je nutné používať filtračné zariadenie a bazénovú chémiu.

Optimálnym používaním bazénovej chémie dezinfikujete bazénovú vodu, obmedzíte tvorbu rias, vyzrážate i jemné nečistoty, upravíte pH vody a naviac eliminujete minerálny zákal vody, hrdzavenie kovov a betónu, vyblednutie farieb. Ideálna hodnota pH (6,5-7,4) maximálne zosílní účinnosť chlórovej dezinfekcie a zastaví nepríjemné dráždenie očí a pokožky.

Bazénová chémia obsahuje:

  • chlórové kombi tablety na dezinfekciu (1kg)
  • odstraňovač rias
  • prípravok na zvýšenie a zníženie pH
  • pH tester - indikačné papieriky na meranie hodnoty pH vody (10 ks)
  • brožúrku, ako upraviť vodu - podrobný návod, aok upravovať vodu v bazéne a vždy dosiahnuť nádherne krištálovú vodu

Pravidelným používaním bazénovej chémie ušetríte za stále rastúce náklady na výmenu vody, zároveň splníte súčasné nároky na hygienu. Budete sa kúpať v priezračnej vode bez nepríjemného zápachu!

K dokúpeniu k produktu Bazénová chémia: